Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konserwator zdecydował czy Dom Chemika to zabytek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 grudnia 2017 r. o 14:05 Powrót do artykułu
Co to za autorytety: śliwiński (katecheta), Grobel (zawodowy działacz) przyszłe wybory wymiotą i rozliczą takie "indywidualności".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
co to za konserwator, który nie widzi wartości godnej zachowania w tym obiekcie, ponadto projekt nie przewiduje zachowania mozaik! żenada!
 Mozaiki to są warte zachowania gdy pochodzą z I w. Ale te pochodzą z XXw. Wielki mi "zabytek"... Chceta blaszak trzymac dla jednej mozaiki, albo bazgrołów na suficie sali widowiskowej? Weźcie ludzie.... nie osłabiajcie mnie. Mozaiki godne Michała Anioła.... taaa.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wstyd dla Puław. Posiadacie naprawdę wyjątkowy obiekt, który chcecie zniszczyć. Nie zgadzam się z argumentami typu "to za mało". Zachowanych w tak dobrym stanie budynków modernistycznych w Polsce jest dosłownie garstka, a będzie ich coraz mniej. Za lat dwadzieścia wszyscy będą śmiali się z Puław lub wręcz będą was hejtować za to, co zrobiliście.
 Znowu mamy chwytliwe hasełko "budynki modernistyczne". A co mi po tym "moderniźmie" sugerującycm nazwą "nowoczesność" skoro gdy patrzę na ten blaszak to mi się kojarzą budy z bazaru. Skoro już tak nawiązujeta do nowoczesności natarczywie używając słowa "modernizm" - dziwi tym bardziej niechęć do NOWOCZESNEGO budynku który by mógł zastąpić to kanciaste blaszane g....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie modernistyczne budynki puławskie będą wyburzone lub przebudowane. Hotel Izabela, Hermes, Modus, Kubuś, Okrąglak i Sybilla będą wyburzone a na ich miejscu będzie postawiona ogroman galeria handlowa (nie przejmujcie się, będzie zawierała w sobie kino 4D). Hala Sportowa będzie poddana totalnemu remontowi i rozbudowie i będzie obiektem nowocześniejszym. A Tasiemiec będzie rozbudowany w górę, aby można było wynająć większą powierzchnię handlową i aby było więcej sklepów. Tego nie da się zatrzymać. Nie da się zrobić z Puław skansenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...